AMATEC łączy specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz pasję!

 

AMATEC Polska Sp. z o.o. jest wiodącą częścią skandynawskiej grupy firm SCANTIMA, związanych z szerokoAmatec pojmowaną branżą szwalniczą. Grupa prowadzi działalność handlową, serwisową i doradczą w zakresie przemysłowego szycia i zdobienia tekstyliów, wspierając się nawzajem w zakresie doświadczeń, maszyn i części zamiennych.

Oferujemy sprzedaż nowych i używanych maszyn szwalniczych oraz wszelkich urządzeń związanych z przemysłowym szyciem i zdobieniem tekstyliów, także części zamiennych i akcesoriów. Budujemy zautomatyzowane stanowiska szwalnicze wg wytycznych klienta. 

Jako odpowiedzialny partner biznesowy stale poszukujemy rozwiązań modernizujących i usprawniających nasze działanie.

W AMATEC-u łączymy specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz pasję!

Nasza wizja: Stać się firmą pierwszego wyboru w branży szycia i zdobienia w Polsce.

Nasza misja: Zapewnienie odpowiednich rozwiązań klientom jako najbardziej zaufany partner o wiodącej pozycji na rynku. Działanie z pasją, w oparciu o wspólne wartości.

  • Co nas wyróżnia?
  • Posiadamy  profesjonalny, mobilny i szybko reagujący serwis, działający na terenie całego kraju. Nasi handlowcy to inżynierowie z dużym doświadczeniem i znajomością technologii szycia, a duży magazyn maszyn gwarantuje szybką dostawę i uruchomienie. 

Specjalistyczny serwis = szybka pomoc w sytuacjach awaryjnych

Doradztwo techniczne i technologiczne zarówno przed, jak i po zakupie maszyn = udane inwestycje

Duży magazyn maszyn i części zamiennych = szybka dostawa

Jesteśmy w branży już od 20 lat!

Obsługujemy firmy na wielu płaszczyznach oferując sprawdzone maszyny i metody działania.

Wybierz współpracę z najlepszymi, wybierz AMATEC!

 

Szycie, haftowanie i drukowanie z nami to sama przyjemność!

Pasja jaką są dla nas maszyny do szycia, hafciarki i drukarki DTG w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że znamy rynek od podszewki. O sprzedawanych maszynach wiemy wszystko, a posiadaną wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Od stopki po silnik krokowy...

Pasja jaką są dla nas maszyny do szycia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że przemysł szwalniczy znamy od podszewki. O sprzedawanych maszynach wiemy wszystko, a posiadaną wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Szyte na miarę...

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań, w oparciu o maszyny dobrane precyzyjnie do potrzeb klientów. Uważamy, że tylko w ten sposób możliwe jest zminimalizowanie kosztów oraz czasu produkcji.

 

Używana maszyna to również sprawna maszyna

Każda z maszyn w naszej ofercie stanowi produkt wysokiej jakości. Również maszyny i hafciarki używane oraz z promocji to sprzęt w pełni sprawny, objęty gwarancją i pełnym wsparciem technicznym.

Zapraszamy do współpracy: +48 71 311 77 70