Solidny szew to podstawa

ofirmieAMATEC Polska Sp. z o.o. jest wiodącą częścią skandynawskiej grupy firm SCANTIMA, związanych z szeroko pojmowaną branżą szwalniczą. Grupa prowadzi działalność handlową, serwisową i doradczą w zakresie przemysłowego szycia i zdobienia tekstyliów, wspierając się nawzajem w zakresie doświadczeń, maszyn i części zamiennych.

Oferujemy sprzedaż i wynajem nowych i używanych maszyn szwalniczych oraz wszelkich urządzeń związanych z przemysłowym szyciem i zdobieniem tekstyliów, także części zamiennych i akcesoriów. Stale utrzymujemy duże magazyny maszyn, części zamiennych i akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Nasze mocne strony

Naszym największym atutem jest profesjonalny, mobilny i szybko reagujący serwis, działający na terenie całego kraju. Także handlowcy to inżynierowie, często zdobywający wiedzę techniczną nt. oferowanych produktów pracując najpierw w serwisie.

  • Specjalistyczny serwis
  • Pomoc techniczna zarówno przed jak i po zakupie maszyn
  • Szybka pomoc w sytuacjach awaryjnych
  • Reliable

Widzieliśmy nie jedną złamaną igłę

Z przyjemnością dzielimy się wiedzą techniczną i technologiczną z naszymi Klientami, oferując szkolenia dla operatorów maszyn, mechaników i technologów. W tej sprawie prosimy o kontakt z Kierownikiem Serwisu.

Szycie z nami to sama przyjemność

Jesteśmy w branży już od niespełna 20 lat. Obsługujemy firmy na wielu płaszczyznach oferując sprawdzone maszyny i sprawdzone metody działania. Wybierz współpracę z najlepszymi, wybierz Amatec!

Od stopki po silnik krokowy...

Pasja jaką są dla nas maszyny do szycia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że przemysł szwalniczy znamy od potrzewki. O sprzedawanych maszynach wiemy wszystko, a posiadaną wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Szyte na miarę...

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań, w oparciu o maszyny dobrane precyzyjnie do potrzeb klientów. Uważamy, że tylko w ten sposób możliwe jest zminimalizowanie kosztów oraz czasu produkcji.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercita conaliquip ex commodo consequat. To eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ation ullamco laboris nisi ut aliquip scing elit tempor incididunt.

Używana maszyna to również sprawna maszyna

Każda z maszyn w naszej ofercie stanowi produkt wysokiej jakości. Również maszyny i hafciarki używane oraz z promocji to sprzęt w pełni sprawny, objęty gwarancją i pełnym wsparciem technicznym.

Zapraszamy do współpracy: +48 71 311 77 70