Solidny szew to podstawa

firma.mAMATEC Polska Sp. z o.o. jest wiodącą częścią skandynawskiej grupy firm SCANTIMA, związanych z szeroko pojmowaną branżą szwalniczą. Grupa prowadzi działalność handlową, serwisową i doradczą w zakresie przemysłowego szycia i zdobienia tekstyliów, wspierając się nawzajem w zakresie doświadczeń, maszyn i części zamiennych.

Oferujemy sprzedaż nowych i używanych maszyn szwalniczych oraz wszelkich urządzeń związanych z przemysłowym szyciem i zdobieniem tekstyliów, także części zamiennych i akcesoriów. Stale utrzymujemy duże magazyny maszyn, części zamiennych i akcesoriów. Budujemy zautomatyzowane stanowiska szwalnicze wg wytycznych klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Nasze mocne strony

Naszym największym atutem jest profesjonalny, mobilny i szybko reagujący serwis, działający na terenie całego kraju. Nasi  handlowcy to inżynierowie z dużym doświadczeniem i znajomością technologii szycia, a duży magazyn maszyn gwarantuje szybką dostawę i uruchomienie. 

  • Specjalistyczny serwis
  • Pomoc techniczna zarówno przed jak i po zakupie maszyn
  • Szybka pomoc w sytuacjach awaryjnych
  • Duży magazyn części zamiennych

Widzieliśmy nie jedną złamaną igłę

Z przyjemnością dzielimy się wiedzą techniczną i technologiczną z naszymi Klientami, oferując szkolenia dla operatorów maszyn, mechaników i technologów. W tej sprawie prosimy o kontakt z Kierownikiem Serwisu.

Szycie z nami to sama przyjemność

Jesteśmy w branży już od niespełna 20 lat. Obsługujemy firmy na wielu płaszczyznach oferując sprawdzone maszyny i metody działania. Wybierz współpracę z najlepszymi, wybierz AMATEC!

Od stopki po silnik krokowy...

Pasja jaką są dla nas maszyny do szycia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że przemysł szwalniczy znamy od podszewki. O sprzedawanych maszynach wiemy wszystko, a posiadaną wiedzą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Szyte na miarę...

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań, w oparciu o maszyny dobrane precyzyjnie do potrzeb klientów. Uważamy, że tylko w ten sposób możliwe jest zminimalizowanie kosztów oraz czasu produkcji.

 

Używana maszyna to również sprawna maszyna

Każda z maszyn w naszej ofercie stanowi produkt wysokiej jakości. Również maszyny i hafciarki używane oraz z promocji to sprzęt w pełni sprawny, objęty gwarancją i pełnym wsparciem technicznym.

Zapraszamy do współpracy: +48 71 311 77 70