Kontakt

  • AMATEC Polska Sp. z o.o.
    ul. Kolejowa 2, Radwanice
    55-010 Święta Katarzyna
    NIP: 726-23-51-425
  • Telefon : (+48) 71 311 77 70
  • Fax : (+48) 71 311 74 04
  • E-mail : info@amatec.pl

Wyślij wiadomość

Captcha

Numery kont bankowych

ING Bank Śląski S.A.
SWIFT: INGBPLPW
PLN: 50105015751000009030550629
EUR: PL11105015751000009030550652
USD: PL06105015751000009030550645

Sekretariat

Anna Banaszkiewicz
Asystentka Zarządu
Tel.: (+48) 71 311 77 70
E-mail: anna@amatec.pl
Skype: anna.amatec
 

Sprzedaż farb i akcesoriów DTG

Dorota Czuchnowska-Skiba
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel.: (+48) 71 311 74 52
Kom.: (+48) 502 65 23 77
E-mail: dorota@amatec.pl
Skype: dorota.amatec


Sprzedaż hafciarek i drukarek DTG

Region południowo-zachodni
Adam Bujak
Dyrektor ds. Rozwoju, Prokurent
Kom.: (+48) 609 47 87 67
E-mail: adam@amatec.pl
Skype: adam.amatec

Region północno-wschodni
Fryderyk Wiernicki
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Kom.: (+48) 885 77 50 75
E-mail: fryderyk@amatec.pl

Sprzedaż maszyn szwalniczych

Region północny
Zbigniew Milewski
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Tel./Fax: (+48) 52 346 00 92
Kom: (+48) 501 18 32 32
E-mail: zbyszek@amatec.pl

Region południowy
Tomasz Jastrzębski
Kierownik Sprzedaży
Kom.: (+48) 601 36 26 56
E-mail: tomek@amatec.pl

Key accounts
Rafał Górecki
Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu
Kom.: (+48) 601 98 96 83
E-mail: rafal@amatec.pl
Skype: rafal.amatec.pl

Logistyka i sprzedaż części zamiennych

Aneta Szwedo-Piestrzeniewicz
Dyrektor ds. Logistyki, Prokurent
Tel.: (+48) 71 311 70 04
Kom.: (+48) 609 47 87 37
E-mail: aneta@amatec.pl
Skype: aneta.amatec.pl

Dorota Czuchnowska-Skiba
Specjalista ds. Sprzedaży
Tel.: (+48) 71 311 74 52
E-mail: dorota@amatec.pl
Skype: dorota.amatec.pl


Serwis

Jakub Gawron
Kierownik Serwisu
Kom.: (+48) 609 62 26 62
E-mail: kuba@amatec.pl
Skype: kuba.amatec.p

Jarosław Gryniewicz
Doradca Techniczno-Handlowy
lokalizacja: Łódź
specjalizacja: hafciarki i DTG
Kom.: (+48) 605 89 86 83
E-mail: jarek@amatec.pl

Kamil Małolepszy
Serwisant
lokalizacja: Warszawa
specjalizacja: DTG
Kom.: (+48) 785 88 57 75
E-mail: kamil@amatec.pl
Skype: kamil.amatec.pl

Damian Habrych
Specjalista DTG
lokalizacja: Wrocław
Kom.: (+48) 692 69 78 72
E-mail: damian@amatec.pl
Skype: damian.amatec.pl

Łukasz Kowalski
Serwisant
lokalizacja: Wrocław
specjalizacja: maszyny szwalnicze
Kom.: (+48) 669 49 89 49
E-mail: lukasz@amatec.pl

Adam Zdunek
Serwisant
lokalizacja: Poznań
specjalizacja: maszyny szwalnicze
Kom.: (+48) 502 59 32 69
E-mail: adam.z@amatec.pl

Marcel Kominek
Serwisant
lokalizacja: Wrocław
specjalizacja: maszyny szwalnicze
E-mail: marcel@amatec.pl

Jacek Rybicki
Montażysta – Serwisant
lokalizacja: Wrocław
E-mail: jacek@amatec.pl


Dział automatyki

Piotr Lepka
Kierownik Działu Automatyki
Kom.: (+48) 693 99 70 70
E-mail: piotr.l@amatec.pl

Dariusz Lis
Specjalista systemów automatyki
Kom.: (+48) 601 47 85 48
E-mail: darek@amatec.pl

Mateusz Rado
Inżynier Automatyk
Kom.: (+48) 609 47 83 58
E-mail: mateusz@amatec.pl

Zygmunt Klausek
Technik Elektronik
Kom.: (+48) 512 35 19 63
E-mail: zygmunt@amatec.pl

Piotr Suciński
Technik Automatyk
E-mail: piotr@amatec.pl

Waldemar Klausek
Monter systemów automatyki