poniedziałek, 25 stycznia 2021r

Dołącz do naszego zespołu!

niebieski_minimalistyczny_linie_ogłoszenie_o_pracę_wpis_na_facebook_(2)
AMATEC Polska Sp. z o.o.
Istniejemy na rynku od 20 lat. Obecnie zajmujemy się m. in. tworzeniem optymalnych systemów automatyki do przemysłowych maszyn do szycia oraz sterowania złożonymi procesami technologicznymi z ich użyciem.
Dzięki temu możemy oferować naszym klientom najlepsze z możliwych rozwiązań dla danej aplikacji.
Technik - Automatyk
Miejsce pracy: Radwanice (pow. wrocławski)
Zakres obowiązków:
§ montaż elementów i podzespołów elektrycznych
§ obróbka i montaż części mechanicznych
§ praca z dokumentacją techniczną
§ sprawdzanie zgodności wykonywanych prac montażowych ze schematami
§ dbanie o wysoką jakość montowanych urządzeń
Oczekiwania:
§ wykształcenie średnie, preferowane techniczne
§ uprawnienia SEP 1 KV będą dodatkowym atutem,
§ znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
§ samodzielność, dokładność i systematyczność, zdolność analitycznego myślenia,
§ zdolności manualne
Oferta:
§ zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
§ umowę o pracę
§ pracę w systemie jednozmianowym
§ konkurencyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

AKTUALNE PROMOCJE

czwartek, 24 września 2020r

Jesienna promocja SWF!

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom proponujemy hafciarki SWF w nowych atrakcyjnych cenach.

dowiedz się więcej »

Kontakt