ProMaTap 2014

VIII edycja  Konferencji Wystawienniczo-Seminaryjnej ProMaTap 2014 odbyła się w dn. 11-12 września 2014r. w Halach wytwórni Toya Studios w Łodzi. Liczba organizatorów tegorocznego ProMaTap-u to 12 wystawców.

 

Na ProMaTap-ie spotkają się wiodący profesjonaliści branży meblowej – uznani dostawcy technologii, maszyn, urządzeń, materiałów i dodatków, producenci mebli tapicerowanych, materacy, tapicerki samochodowej, a także projektanci nowoczesnych i atrakcyjnych mebli.

Nie zabrakło i eksponatów firmy AMATEC wśród, których prezentowane były maszyny DÜRKOPP ADLER AG, Pegasus, Habracken oraz autorski projekt naszego nowego działu automatyki, który zaprezentował system naszywania i kontroli taśmy wzmacniającej AIRBAG.

 

Firma AMATEC Polska zaprezentowała 11 maszyn. Szczególnie oblegane były:

  1. Maszyna kl. 967 H-Type firmy DÜRKOPP ADLER – stębnówka do bardzo ciężkiego szycia. Najważniejsze parametry oddające jej charakter to: igły Nm 300, długość ściegu do 15 mm, wysokość podnoszenia 30 mm.
  2. Stanowisk do naszywania taśmy w poduszkach powietrznych z kontrolą wszywania obu taśm i wszystkich czterech nitek. Innowacyjnym jest podawanie dolnej taśmy, gdyż w naszym projekcie, nawój z taśmą dolną jest mocowany ponad głowicą maszyny, obok nawoju z taśmą górną. Nie dość, że mamy wizualną kontrolę jak dużo jest taśmy w nawoju to jeszcze dużo łatwiej wymieniać kolejne nawoje.
  3. Maszyna HM820 firmy Habracken do szycia ściegami ozdobnymi jedną jak i dwoma igłami.

 

Eskpozycji towarzyszyły seminaria. Temat naszego był: „Premiery maszyn DÜRKOPP ADLER oraz prezentacja oferty nowego działu automatyki firmy AMATEC”. Wieczorem zaś odbył się uroczysty bankiet, na który bawiło się na ponad 300 gości i wystawców. Tradycyjnie na zakończenie imprezy wśród odwiedzających targi rozlosowano nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów.

 

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny „ProMaTap”!

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone przez: AMATEC Polska © 2011. Projekt i wykonanie: INTERant.