O firmie

Budynek

AMATEC Polska Sp. z o.o. jest wiodącą częścią skandynawskiej grupy firm SCANTIMA, związanych z szeroko pojmowaną branżą szwalniczą. Grupa prowadzi działalność handlową, serwisową i doradczą w zakresie przemysłowego szycia i zdobienia tekstyliów, wspierając się nawzajem w zakresie doświadczeń, maszyn i części zamiennych.

 

 

 

Magazyn

AMATEC oferuje sprzedaż i wynajem nowych i używanych maszyn szwalniczych oraz wszelkich urządzeń związanych z przemysłowym szyciem i zdobieniem tekstyliów, także części zamiennych i akcesoriów. Stale utrzymujemy duże magazyny maszyn, części zamiennych i akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

 

Walizka

Naszym największym atutem jest profesjonalny, mobilny i szybko reagujący serwis, działający na terenie całego kraju. Także handlowcy to inżynierowie, często zdobywający wiedzę techniczną nt. oferowanych produktów pracując najpierw w serwisie.

 

 

 

 

Chwytacz

Z przyjemnością dzielimy się wiedzą techniczną i technologiczną z naszymi Klientami, oferując szkolenia dla operatorów maszyn, mechaników i technologów. W tej sprawie prosimy o kontakt z Kierownikiem Serwisu.

 

 

 

 

 

Cennik serwisu (ceny netto):

190zł/h (dwie pierwsze godziny)

140zł/h (trzecia i kolejne godziny)

1,30zł/km (realny dojazd, uzależniony od lokalizacji serwisanta i jego trasy)

200zł (ryczałt za kolację i nocleg, jeżeli sytuacja to wymusza)

 


 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone przez: AMATEC Polska © 2011. Projekt i wykonanie: INTERant.